Zrodzona

to porywająca historia o dojrzewaniu, przyjaźni i miłości. Osadzona w świecie fantastyki, łączy w sobie znamiona romansu i grozy.

Porzucona przez matkę jako noworodek trafiasz pod opiekę starszej kobiety, która z czasem staje się Twoim całym światem.
Pozbawiona własnej tożsamości wzrastasz w duchu bezwzględnego posłuszeństwa.
Mimo to nie masz złudzeń. Wiesz, że nie należysz do tego świata.
Za silna… za szybka…
Zamknięta w czterech ścianach, jesteś jak ucywilizowane zwierzę.
Wyuczona wstrzemięźliwość i opanowanie tylko z pozoru czynią Cię człowiekiem.
Co jednak stanie się, jeśli spotkasz podobnych do siebie?
A wiedz, że przydarzy się to prędzej czy później…

Jak powstawała Zrodzona?

N apisanie Zrodzonej było bardzo długim i żmudnym procesem. Czy podjęłabym się tego wyzwania po raz kolejny? Zdecydowanie tak.

Od początku wiedziałam, że napisanie książki będzie dla mnie dużym wyzwaniem. Szybko jednak odrzuciłam wszelkie wątpliwości, gdyż zrozumiałam, że to marzenie jest na tyle silne, iż jestem gotowa przezwyciężyć własne lęki.

Przygotowanie planu całej sagi i pisanie pierwszej części Wychodząc z ukrycia było swoistą lekcją pokory i wytrwałości. Trzeba być długodystansowcem, aby osiągnąć cel - mi zajęło to siedem lat. Gdybym miała opisać blaski i cienie powstawania Zrodzonej, to najprzyjemniejszą częścią tego całego przedsięwzięcia byłoby bezkarne śnienie na jawie. Uwierzcie mi, że możliwość bycia kreatywnym uzależnia i trudno nie ulec tej pokusie. Wyobraźnia to jednak za mało, aby mogła powstać ciekawa i wciągająca historia. W tym miejscu trzeba stawić czoło rzeczywistości i ostro zakasać rękawy do pracy.

W szystko opiera się na planowaniu - to fundament, o który trzeba zadbać zanim będzie można pozwolić sobie na przyjemność pisania. W moim przypadku przygotowanie materiałów do książki zajęło niespełna rok. Był to czas, w którym stworzyłam plan dla każdej z czterech części Zrodzonej. Opisałam głównych bohaterów i ich światy, wybrałam miejsca akcji, stworzyłam listę postaci pierwszo, drugo i trzecioplanowych, a wszystko to zamknęłam w ściśle określonych ramach czasowych.

W maju 2011 r. uznałam, że zrobiłam wszystko, aby książka mogła wreszcie powstać. Jednakże nic nie mogło mnie przygotować na to, że samo pisanie pierwszej części zajmie mi aż sześć lat.

Od samego początku dokładałam wszelkich starań, aby nikt z moich bliskich nie dowiedział się o zamiarze napisania książki. Udało mi się utrzymać wszystko w sekrecie przez ponad rok. Pierwszą osobą, która dowiedziała się o książce był mój mąż Marcin. Zaniepokojony moim ciągłym przesiadywaniem przed komputerem, naciskał, abym wyjawiła mu, co tak mocno mnie absorbuje. Wyobraźcie sobie jego zdziwienie, kiedy dowiedział się, że piszę - zapewniam Was, że nie takiej odpowiedzi się spodziewał. Od tamtej pory niezwykle mocno mnie wspiera i motywuje do pracy, za co jestem jemu bardzo wdzięczna.

Kolejną osobą, która dowiedziała się o książce była moja najmłodsza siostra Wiesia. Pozostałym członkom mojej najbliższej rodziny zdecydowałam się powiedzieć dopiero pod koniec 2012 r. Było to tuż po śmierci mojego taty. Do dziś bardzo żałuję, że nie zdołałam powiedzieć mu o swoich pisarskich działaniach, nim odszedł. Jestem pewna, że byłby ze mnie dumny.

D laczego napisanie Wychodząc z ukrycia zajęło mi tak dużo czasu? Po pierwsze nie było mnie stać na zajmowanie się tylko tworzeniem, więc od razu po studiach musiałam podjąć pracę. Wykorzystywałam każdą wolną chwilę na pisanie. Po drugie, nasza rodzina zaczęła się powiększać. Wówczas sądziłam, że będzie to idealny czas na dokończenie książki. Niestety myliłam się. Każda z ciąż była pełna komplikacji. Koniec końców urodziłam dwoje zdrowych dzieci, a jedno straciłam. W tamtym okresie mojego życia wszystko zeszło na dalszy plan - najważniejsza jest i zawsze będzie rodzina.

Dopiero po narodzinach mojej córki w 2016 r. postanowiłam w pełni wrócić do pisania. Długa przerwa spowodowała, że musiałam cofnąć się do początku. Zrobiłam przegląd całej fabuły oraz wcześniej napisanych rozdziałów. Tworzyłam głównie nocą. Nie poddawałam się nawet, gdy w połowie 2017 r. musiałam wrócić do pracy, choć brak snu bardzo mi doskwierał. Ktoś by pomyślał szaleństwo, ale ja nie potrafiłam inaczej, tak bardzo chciałam dokończyć tę książkę i udało się.

Mogę uchylić rąbka tajemnicy, że prace nad kolejną częścią są już zawansowane, o czym będę informowała Was na bieżąco.

 

Pobierz bezpłatne rozdziały

Nie musisz od razu kupować. Możesz najpierw przeczytać darmowe rozdziały.

Podaj mi swoje dane kontaktowe, a już teraz otrzymasz dostęp do bezpłatnych fragmentów książki.

shadow-ornament

Podając swój e-mail jednocześnie wyrażasz zgodę na zapis na NEWSLETTER za pomocą, którego będziesz otrzymywać najświeższe informacje o książce i aktualnych wydarzeniach.

W ramach NEWSLETTER'A już niebawem otrzymasz ode mnie 2 dodatkowe DARMOWE OPOWIADANIA, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć główną bohaterkę - ROSE CAMPBELL.

Zapis na NEWSLETTER jest dobrowolny i w każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Drogi Czytelniku!

Ta strona internetowa to jedyne miejsce, w którym możesz nabyć moją książkę.

Nie znajdziesz jej w żadnej księgarni czy sklepie. Dlatego, jeśli chcesz poznać Rose Campbell i razem z nią przeżyć niesamowitą historię, to wystarczy, że klikniesz w przycisk poniżej.

Oderwij się od rzeczywistości i przenieś do fantastycznego świata pełnego grozy i romansu.

shadow-ornament

KUP KSIĄŻKĘ ZA 37,50 zł

+ 14,00 zł wysyłka kurierem InPost

Recenzje:


Polecam, potrafi wprowadzić w zadumę. Po przeczytaniu pierwszej części Zrodzonej trzeba dać sobie chwilę, żeby wrócić do rzeczywistości. Czekam na kolejną część!


Zjawiskowa, historia jedyna w swoim rodzaju. Nie da się w niej przewidzieć końca, a to rzadko spotykane.


Świetna książka, potrafi wzruszyć i rozbawić, można ją przeczytać jednym tchem - wciąga!

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE. NIE ZNAJDZIESZ JEJ W KSIĘGARNIACH!

 

Kontakt w sprawie zamówień